مقالات

عنوان مقاله

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

عنوان مقاله 2

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

عنوان مقاله 3

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

بیمارستان 64 تختخوابی - جاسک

در تابستان سال 1394 درخواستی جهت تامین دستگاه های تهویه مطبوع بیمارستانی مطرح گردید. به علت وجود پروزه در منطقه گرمسیری بازیابی انرژی از هوای سرد شده جهت کاهش مصرف انرژی از اهمیت بسزایی برخوردار بود

مجتمع تجاری بین المللی ستارخان ارس

در سال 1393 درخواستی جهت خرید 2 دستگاه چیلر تراکمی آب خنک به ظرفیت 357 تن تبرید واقعی ، 360 دستگاه فن کویل سقفی توکار و کانالی، 4 دستگاه هواساز به ظرفیت هوادهی 11,500 CFM و دو دستگاه برج خنک کننده فایبرگلاس به ظرفیت 400 تن تبرید.

پروژه کترینگ هواپیمایی ماهان در کرمان

در دی ماه سال 1393 درخواستی جهت تامین 2 دستگاه چیلر تراکمی هواخنک به ظرفیت 100 تن برودت واقعی مربوط به کترینگ هواپیمایی ماهان در کرمان مطرح گردید که با توجه به نیاز پروژه دستگاه های مذکور می بایست هوای سرد را در تمام فصول سال تامین نمایند.

کانون فرهنگی مذهبی آیت ا... خویی

در سال 1393 درخواستی جهت خرید 3 دستگاه چیلر تراکمی هوا خنک به ظرفیت 310 تن تبرید واقعی ، 510 دستگاه فن کویل سقفی توکار ، کانالی و کاستی ، 9 دستگاه هواساز به ظرفیت های مختلف و 17 دستگاه اگزاست فن جهت تامین برودت و تهویه کانون فرهنگی مذهبی آیت ا... خویی واقع در کشور عراق شهر نجف طرح گردید.

قو الماس خاورمیانه

پروژه قو الماس خاورمیانه با توجه به موقعیت مکانی در استان مازندران یکی از شهرهای گردشگری کشور می باشد . این پروژه متشکل از مجموعه تجاری ، مسکونی ، اقامتی ، گردشگری ، فرهنگی ، ورزشی و تفریحی می باشد که در سال 1387 در سلمانشهر اجرا شد.

مجتمع تجاری تفریحی امام رضا (ع) (بروجرد)

در سال 1393 درخواستی جهت تامین 1 دستگاه چیلر تراکمی آب خنک به ظرفیت 300 تن برودت واقعی و یک دستگاه برج خنک کننده فایبرگلاس به ظرفیت 350 تن تبرید جهت مجتمع تجاری تفریحی امام رضا واقع در بروجرد با زیربنای12500 مترمربع مطرح گردید .

سد کارون

اين طرح به منظور كاهش بار حرارتي ژنراتورها كه در اثر كاركرد زياد بوجود مي آمد مورد بررسي قرار گرفت و جهت بالا بردن راندمان در ژنراتورها مي بايست سيستمي در نظر گرفته مي شد تا بتواند دما و درجه حرارت ژنراتورهاي مولد را به حد ثابتي برساند

سازمان صدا و سیما

آرشیو مرکزی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دارای آرشیو مرکزی می باد که قدیمی ترین فیلم ها و اسناد تاریخی در آن نگهداری می شود. شرایط نگهداری فیلم ها و فایل ها شرایطی خاصی است، دمای 10 تا 12 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبی تا سقف 30 درصد دائمی را داشته باشند.

ساروج بوشهر

ر سال 1387 درخواستی جهت تامین 1 دستگاه چیلر تراکمی هواخنک صنعتی دائم کار به ظرفیت 340 تن برودت واقعی با در نظر گرفتن دمای محیط 120 درجه فارنهایت جهت خط تولید سیمان مطرح گردید که می بایست شرایط دمایی خاصی جهت آب در حال جریان در پروسه تولید سیمان تامین می گردید.

رویال پارک یزد

 در سال 1392 درخواستی جهت خرید 3 دستگاه چیلر تراکمی هوا خنک به ظرفیت 132 تن تبرید واقعی و 260 دستگاه فن کویل سقفی توکار ، کانالی و کاستی جهت تامین برودت سه برج مسکونی 8 طبقه در یزد مطرح گردید. 

روناک دارو

در سال 1393 درخواستی جهت تامین 1 دستگاه چیلر تراکمی آب خنک به ظرفیت 300 تن برودت واقعی و یک دستگاه برج خنک کننده فایبرگلاس به ظرفیت 350 تن تبرید مطرح گردید که دستگاه ها می بایست قابلیت کارکرد در چهار فصل  را دارا باشند.

جی اسپادانا

با توجه به اینکه در سرکت های داروسازی استانداردهای خاصی به منظور تامین هوای فضاهای مختلف رعایت می شود امکان برگشت هوا و مخلوط شدن هوای برگشتی با هوای تازه وجود ندارد و در نتیجه در اکثر مواقع حجم بالایی از هوایی که تهویه شده است

پژوهشگاه پلیمر

در سال 1393 درخواستی جهت خرید 2 دستگاه چیلر تراکمی آب خنک به ظرفیت 300 تن تبرید واقعی جهت تامین برودت دو برج مسکونی 17 طبقه در منطقه 22 مطرح گردید. 

پارکینگ ارگ

تهویه پارکینگ های عمومی به منظور رفاه حال کاربران و همچنین میدان دید مناسب در صورت بروز حریق در پارکینگ یکی از مهم ترین مسائل در طراحی پارکینگ ها می باشد. همچنین گازهای خروجی از موتورهای درون خودروها شامل مواد سمی مانند مونوکسید  کربن می باشند. مجتمع تجاری ارگ دارای 6 طبقه پارکینگ با مساحت کل بالغ بر 36.000 متر مربع زیر بنا می باشد که هدف تهویه سالم محوطه های پارکینگ با حداکثر بهره وری و حداقل مصرف برق 

بانک مرکزی

در سال 1388 درخواستی جهت تامین 2 دستگاه چیلر تراکمی هواخنک به ظرفیت 175 تن برودت واقعی با در نظر گرفتن دمای محیط 40 درجه سانتیگراد و آب سرد خروجی 5 درجه سانتیگراد مطرح گردید.

ایرواشر های مترو

طراحی، خرید، حمل تا محل نصب و نصب و راه اندازی ایرواشرهای ایستگاه های مترو خط 4 تهران مورد نظر کارفرما بوده است. از آنجاییه دستگاه های تهویه مترو و ایرواشر ها از نوع طراحی خاصی برخوردار هستند نیاز به تیم مهندسی قوس به منظور بررسی مورد بوده است.

آسمان

در تابستان سال 1394 درخواستی جهت تامین 3 دستگاه چیلر تراکمی آب خنک به ظرفیت 240 تن برودت واقعی مربوط به آشیانه های تعمیر و نگهداری هواپیمایی آسمان در فرودگاه بین المللی امام خمینی مطرح گردید.